Falcon Lake / Λίμνη Φάλκον (2022)
WebRip
Jan 08 2024

Falcon Lake / Λίμνη Φάλκον (2022)

ταινια Falcon Lake / Λίμνη Φάλκον (2022) online greek subtitles Ο 14χρονος γάλλος Μπαστιάν κι η οικογένειά του περνούν το καλοκαίρι στη Λίμνη Φάλκον, στο Κεμπέκ, στο σπίτι μιας στενής τους φίλης. Η 16χρονη κόρη της, Κλοέ, εξωστρεφής και τολμηρή, γοητεύει τον Μπαστιάν, όμως μοιάζει να ενδιαφέρεται για μεγαλύτερα αγόρια προκαλώντας τη ζήλεια του. Σιγά-σιγά, ωστόσο, αρχίζει να του ανοίγεται και να τον μυεί στον κόσμο της: τον κόσμο της λίμνης που, όπως ισχυρίζεται, κρύβει μέσα της ένα φάντασμα. Για να κερδίσει την εύνοιά της ο Μπαστιάν δέχεται να περάσει από διάφορες δοκιμασίες-προκλήσεις…


Ταινία ανήκει στη λίστα:
Καλύτερες ταινίες Δραματικές του 2022 online (31 θέση)
Καλύτερες ταινίες Αισθηματικές του 2022 online (1 θέση)
Καλύτερες ταινίες Φαντασίας του 2022 online (1 θέση)

Falcon Lake / Λίμνη Φάλκον (2022) online greek subs

  • Online
  • Trailer
δειτε την ταινια Falcon Lake / Λίμνη Φάλκον (2022) με υποτιτλους, ταινιες online με ελληνικους υποτιτλους android, ταινιες Ταινίες του 2022 / Δράμα / Αισθηματικές / Φαντασίας με ελληνικους υποτιτλους ολοκληρες, online movies greek subs
Share!

Παρόμοιες ταινίες Falcon Lake / Λίμνη Φάλκον (2022) με υποτιτλους online


Σχόλια για την ταινια Falcon Lake / Λίμνη Φάλκον (2022)

8
  • reload, if the code cannot be seen
  1. Guest andi
    Guest andi
    -4 10 January 2024 01:12
    δεν μπορω να καταλαβω πως λειτουργειτε σε καμια ταινία δεν μπορω να μπω!!!!δεν πειραζει παιδιά,καλή καρδιά
    κ καλη χρονιά!!!
    1. Agent
      Agent
      +2 11 January 2024 10:46
      Δεν μπορούμε να καταλάβουμε πως λειτουργείς. Όλες οι ταινίες είναι προσβάσιμες σε όλους!
    2. politis
      politis
      0 20 January 2024 23:57
      νομιζω οτι καποιοι παροχοι δεν αφηνουν προσβαση...εγω απο cosmote δεν μπαινω αλλά απο άλλο σπιτι με vodafon εχω προσβαση
  2. politis
    politis
    0 21 January 2024 00:06
    ομορφη ταινία
  3. Ν
    Ν
    0 27 January 2024 22:12
    Και εγώ έχω πρόβλημα. Δεν μπορώ να δω τις ταινιες
  4. vanmust
    vanmust
    0 7 February 2024 08:13
    Παρα πολυ καλη ταινια..ο Καναδικος κινηματογραφος βριθει συνηθως γλυκαναλατων ταινιων ειτε τηνειτζερς ειτε ενηλικων...εδω ομως εχουμε ενα καλογυρισμενο coming of age φιλμ που καποιο κομματι του ολοι το περασαμε σε νεαρη ηλικια....η αναφορα σε ghost απο την αρχη υποψιαζει τον θεατη για τραγικα επακολουθα ..η μουσικη του τελους ειναι απολυτα ταιριαστη ...μια ταινια που δεν ξεχνιεται ευκολα
  5. Αντα
    Αντα
    0 13 February 2024 19:18
    Εδώ και αρκετές.μερες δεν μπορώ να δω Καμία ταινία...
    ΤΙ. Συμβαίνει¿???
  6. Guest anna
    Guest anna
    0 14 February 2024 15:18
    δεν μπορω να μπω από Τουρκία ενώ παλιώτερα έμπαινα