» » » Σιχάθηκα τον εαυτό μου / Syk pike / Sick of Myself (2022)

Σιχάθηκα τον εαυτό μου / Syk pike / Sick of Myself (2022)
WebRip
Mar 04 2023

Σιχάθηκα τον εαυτό μου / Syk pike / Sick of Myself (2022)

ταινια Σιχάθηκα τον εαυτό μου / Syk pike / Sick of Myself (2022) online greek subtitles Η Σίγκνε και ο Τόμας διατηρούν μια αρρωστημένη, ανταγωνιστική σχέση, η οποία παίρνει μια άσχημη τροπή όταν ο Τόμας αποκτά ξαφνικά αναγνώριση για το καλλιτεχνικό του έργο. Γνήσια αντιδραστική, η Σίγκνε επιχειρεί απεγνωσμένα να ανακτήσει το στάτους της δημιουργώντας μια νέα, αδίστακτη περσόνα, η οποία τρέφεται από την προσοχή και τη συμπόνια των άλλων. Μεταμφιεσμένη σε μια ταινία για μια δυσλειτουργική, τοξική σχέση, αυτή η «αντι-ρομαντική κωμωδία» είναι καταδικασμένη να γίνει επιδραστική, καθώς διατυπώνει ένα οξυδερκές σχόλιο για ένα συγκεκριμένο είδος μηδενιστικού ναρκισσισμού, χρησιμοποιεί ευφάνταστα τους κώδικες του «dead-pan», ανέκφραστου χιούμορ, αλλά και ακροβατεί στο επισφαλές νήμα που χωρίζει (ή ενώνει) την αμήχανη σάτιρα και με τη μεθοδική ωμότητα.


Ταινία ανήκει στη λίστα:
Καλύτερες ταινίες κωμωδίες του 2022 online (40 θέση)
Καλύτερες ταινίες Δραματικές του 2022 online (90 θέση)

Σιχάθηκα τον εαυτό μου / Syk pike / Sick of Myself (2022) online greek subs

  • Online
  • Trailer
δειτε την ταινια Σιχάθηκα τον εαυτό μου / Syk pike / Sick of Myself (2022) με υποτιτλους, ταινιες online με ελληνικους υποτιτλους android, ταινιες Ταινίες του 2022 / Κωμωδία / Δράμα με ελληνικους υποτιτλους ολοκληρες, online movies greek subs
Share!

Παρόμοιες ταινίες Σιχάθηκα τον εαυτό μου / Syk pike / Sick of Myself (2022) με υποτιτλους online


Σχόλια για την ταινια Σιχάθηκα τον εαυτό μου / Syk pike / Sick of Myself (2022)

0
  • reload, if the code cannot be seen