Mascarpone / Maschile singolare (2021)
WebRip
Jul 18 2023

Mascarpone / Maschile singolare (2021)

ταινια Mascarpone / Maschile singolare (2021) online greek subtitles Ο Αντόνιο αναγκάζεται να αμφισβητήσει όλες τις βεβαιότητές του όταν εγκαταλείπεται από τον σύζυγό του, από τον οποίο εξαρτάται τόσο ψυχολογικά όσο και οικονομικά. Πρέπει λοιπόν να βρει ένα νέο σπίτι, μια δουλειά και έναν νέο σκοπό στη ζωή του. Με την ενθάρρυνση της φίλης του Κριστίνα, νοικιάζει ένα δωμάτιο στο σπίτι του Ντενί και αρχίζει να εργάζεται ως μαθητευόμενος στον φούρνο του Λούκα.


Ταινία ανήκει στη λίστα:
Καλύτερες ταινίες κωμωδίες του 2021 online (39 θέση)
Καλύτερες ταινίες Αισθηματικές του 2021 online (18 θέση)

Mascarpone / Maschile singolare (2021) online greek subs

  • Online
  • Trailer
δειτε την ταινια Mascarpone / Maschile singolare (2021) με υποτιτλους, ταινιες online με ελληνικους υποτιτλους android, ταινιες Ταινίες του 2021 / Κωμωδία / Δράμα / Αισθηματικές με ελληνικους υποτιτλους ολοκληρες, online movies greek subs
Share!

Παρόμοιες ταινίες Mascarpone / Maschile singolare (2021) με υποτιτλους online


Σχόλια για την ταινια Mascarpone / Maschile singolare (2021)

3
  • reload, if the code cannot be seen
  1. Parmigiano-Reggiano
    Parmigiano-Reggiano
    +27 25 July 2023 05:56
    Για αυτό η Ευρώπη θα εξαφανιστεί τα επόμενα χρόνια. Γιατί κατοικείται από έναν γερασμένο, μαλθακό και Άκρως Εκφυλισμένο πληθυσμό!!!
    Θα αντικατασταθεί από ορδές νέων μουσουλμάνων, αφροασιατών οι οποίοι θα αποτελέσουν τους νέους Ευρωπαίους!!!
    Perché?
    ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΘΕΛΕΙ Η ΝΕΑ ΤΑΞΗ - WEF (ΣΒΑΜΠ ΚΑΙ Η ΜΟΥΣΑ ΤΟΥ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΡΙ) !!!
    Και εσείς θα υπακούσετε φυσικά...

    Το άνωθεν ταινιάκι ψευτοκομεντί θα μπορούσε να έχει σαν τίτλο >>οι ερωτικές ανησυχίες μιας λούγκρας<<!!!
    Αλλά ο Ιταλός το ονόμασε όπως το γνωστό ιταλικό μαλακό τυρί >> Mascarpone << και πρόσθεσε και >>Maschile singolare <<.
    Ο κύριος Σβαμπ και η καραφλή Του μούσα χαράρι σας εύχονται BUONA VISIONE.
    1. Guest jim
      Guest jim
      -39 28 July 2023 22:22
      έκατσε και το είδες όμως σαν κρυφή Λουγκρα που είσαι και μετά έγραψες για να ξορκίσεις την στύση που σου έφεραν οι ερωτικές σκηνές αχαχχαχαχχ πόσο κλασικός
      1. Parmigiano-Reggiano
        Parmigiano-Reggiano
        +32 30 July 2023 11:33
        Βρε αγγελικούλα μου γιατί στράβωσες;
        Εγώ έκανα ένα πολιτικοκοινωνικό σχόλιο για καταστάσεις που προωθούνται σκοπίμως στην κοινωνία λόγω ατζέντας και εσύ μου κάνεις μία προσωπική επίθεση με ένα σχόλιο χαμηλότατου επιπέδου νοημοσύνης* που ούτε τον γέλωτα δεν προκαλεί.
        Προσπαθείς να με αναλύσεις καλή μου; Αυτά τα παιχνιδάκια δεν τα κάναμε ούτε στο πρώτο έτος της Ψυχολογίας.
        Μην ανησυχείς και το ποιός είμαι όπως και τι μου προκαλεί σεξουαλική διέγερση μετά τόσα χρόνια σπουδών Ψυχολογίας- Ψυχανάλυσης στα καλύτερα Πανεπιστήμια του εξωτερικού το γνωρίζω πολύ καλά.
        Κοίτα εσύ να δείς, να βρείς και να λύσεις τα σοβαρά θέματα που έχεις!!!

        Υ.Γ. Στην Ψυχανάλυση αυτό που έκανες λέγεται "Προβολή" και είναι μηχανισμός άμυνας όταν αισθανόμαστε απειλή που δεν μπορούμε να διαχειριστούμε γιατί μας βάζει σε κρίση. Ο σοφός λαός το λέει και «κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια»!!
        Και "Ναι" στην Φροϋδική Θεωρία η Ομοφυλοφιλία είναι διαστροφή και σεξουαλική παρέκκλιση!!!
        Μάλιστα ο Freud την συνδέει με την Παράνοια,..... κλινική περίπτωση "Daniel Paul Schreber"...https://shorturl.at/lyAUY
        ΕΙΔΕΣ ΣΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ!!!

        *νοημοσύνη; Στην επιστήμη της ψυχολογίας, είναι το σύνολο των πνευματικών λειτουργιών που χρησιμοποιούμε για να αντιμετωπίσουμε νέες καταστάσεις και να λύσουμε προβλήματα, αξιοποιώντας προηγούμενες εμπειρίες.