» » » Σημειώσεις για τον Γιο μου / Notes for My Son / El Cuaderno de Tomy (2020)

Σημειώσεις για τον Γιο μου / Notes for My Son / El Cuaderno de Tomy (2020)
WebRip
Dec 01 2020

Σημειώσεις για τον Γιο μου / Notes for My Son / El Cuaderno de Tomy (2020)

ταινια Σημειώσεις για τον Γιο μου / Notes for My Son / El Cuaderno de Tomy (2020) online greek subtitles Όταν η Μαρία "Μαρί" Βάσκες ανακαλύπτει ότι έχει μια ανίατη ασθένεια, αποφασίζει να αντιμετωπίσει τη μοίρα της με τον μόνο τρόπο που ξέρει: με συναίσθημα και το σαρκαστικό χιούμορ που τη χαρακτηρίζει. Περνάει τον περισσότερο χρόνο της γράφοντας ένα βιβλίο για τον 4χρονο γιο της, τον Τόμι, με την ιδέα να του μείνει για πάντα η εικόνα της μητέρας του. Η Μαρία, με το μοναδικό στιλ της, μοιράζεται επίσης την εμπειρία της μέσω των social media και η ιστορία της ζωής της γίνεται ιδιαίτερα δημοφιλής. Οι τελευταίες της ημέρες είναι γεμάτες ανάμικτα συναισθήματα, καθώς γιορτάζει τη ζωή της με τον υπέροχο σύζυγό της, τον Φεντερίκο, και τους κοντινούς φίλους της.



Σημειώσεις για τον Γιο μου / Notes for My Son / El Cuaderno de Tomy (2020) online greek subs

  • Online
  • Trailer
δειτε την ταινια Σημειώσεις για τον Γιο μου / Notes for My Son / El Cuaderno de Tomy (2020) με υποτιτλους, ταινιες online με ελληνικους υποτιτλους android, ταινιες Ταινίες του 2020 / Δράμα με ελληνικους υποτιτλους ολοκληρες, online movies greek subs
Share!

Παρόμοιες ταινίες Σημειώσεις για τον Γιο μου / Notes for My Son / El Cuaderno de Tomy (2020) με υποτιτλους online


Σχόλια για την ταινια Σημειώσεις για τον Γιο μου / Notes for My Son / El Cuaderno de Tomy (2020)

0
  • reload, if the code cannot be seen