» » » Έχω να Δώσω Τόση Αγάπη / So Much Love to Give / Corazón loco (2020)

Έχω να Δώσω Τόση Αγάπη / So Much Love to Give / Corazón loco (2020)
DVDRip
Sep 12 2020

Έχω να Δώσω Τόση Αγάπη / So Much Love to Give / Corazón loco (2020)

ταινια Έχω να Δώσω Τόση Αγάπη / So Much Love to Give / Corazón loco (2020) online greek subtitles Ο Φερνάντο Φέρο (Αντριάν Σουάρ) είναι ένας καταξιωμένος τραυματολόγος που μπορεί να θεωρηθεί ένας τυχερός άντρας: καθημερινά ξυπνάει, δέχεται την αγκαλιά της γυναίκας που αγαπάει, παίρνει πρωινό με την οικογένειά του και πηγαίνει σε μια δουλειά με συναδέλφους που τον συμπαθούν και τον σέβονται. Η ζωή του μοιάζει ιδανική ή καλύτερα σχεδόν ιδανική γιατί στην πραγματικότητα έχει διπλή ζωή. Από Δευτέρα έως και Πέμπτη είναι με τη γυναίκα του, την Πάουλα (Γκαμπριέλα Τοσκάνο), και από Παρασκευή έως και Κυριακή είναι με τη Βέρα (Σολεδάδ Βιγιαμίλ). Ζει στο Μπουένος Άιρες αλλά και στο Μαρ ντελ Πλάτα. Έχει δύο αυτοκίνητα, δύο δουλειές, δύο σπίτια, παιδιά και σκυλιά, αλλά ο έρωτας είναι πιο δυνατός από οτιδήποτε άλλο και είναι παράφορα ερωτευμένος και με τις δύο αυτές γυναίκες. Κάνει ό,τι είναι απαραίτητο για να μοιράζεται τη ζωή του με τις δύο συζύγους του. Αν χρειάζεται να κάνει ταξίδι, το κάνει αν χρειάζεται να πει ψέματα, τα λέει. Εκείνες δεν γνωρίζουν η μία για την άλλη, αλλά μια μέρα μαθαίνουν την αλήθεια. Εκείνος είναι έτοιμος να κάνει τα πάντα, το ίδιο και εκείνες.



Έχω να Δώσω Τόση Αγάπη / So Much Love to Give / Corazón loco (2020) online greek subs

  • Online
  • Trailer
δειτε την ταινια Έχω να Δώσω Τόση Αγάπη / So Much Love to Give / Corazón loco (2020) με υποτιτλους, ταινιες online με ελληνικους υποτιτλους android, ταινιες Ταινίες του 2020 / Κωμωδία με ελληνικους υποτιτλους ολοκληρες, online movies greek subs
Share!

Παρόμοιες ταινίες Έχω να Δώσω Τόση Αγάπη / So Much Love to Give / Corazón loco (2020) με υποτιτλους online


Σχόλια για την ταινια Έχω να Δώσω Τόση Αγάπη / So Much Love to Give / Corazón loco (2020)

0
  • reload, if the code cannot be seen