Επικίνδυνη Ομορφιά / Ava (2020)
BrRip
Aug 31 2020

Επικίνδυνη Ομορφιά / Ava (2020)

ταινια Επικίνδυνη Ομορφιά / Ava (2020) online greek subtitles Η Άβα, πρώην εξαρτημένη, είναι πλέον μία αδίστακτη γυναίκα-δολοφόνος. Αν και στην δουλειά της είναι απίστευτα αποτελεσματική συνεχώς παραβιάζει τα πρωτόκολλα με αποτέλεσμα να εξοργίζει τα ηγετικά στελέχη της οργάνωσης στην οποία ανήκει. Πλέον έχει γίνει η ίδια στόχος και πρέπει να ξεφύγει από τους πρώην εργοδότες της.


Ταινία ανήκει στη λίστα:
Καλύτερες ταινίες δράσης του 2020 online (56 θέση)
Καλύτερες ταινίες Εγκλήματος του 2020 online (58 θέση)
Καλύτερες ταινίες Θρίλερ του 2020 online (92 θέση)

Επικίνδυνη Ομορφιά / Ava (2020) online greek subs

  • Online
  • Trailer
δειτε την ταινια Επικίνδυνη Ομορφιά / Ava (2020) με υποτιτλους, ταινιες online με ελληνικους υποτιτλους android, ταινιες Ταινίες του 2020 / Δράση / Εγκλήματος / Θρίλερ με ελληνικους υποτιτλους ολοκληρες, online movies greek subs
Share!

Παρόμοιες ταινίες Επικίνδυνη Ομορφιά / Ava (2020) με υποτιτλους online


Σχόλια για την ταινια Επικίνδυνη Ομορφιά / Ava (2020)

2
  • reload, if the code cannot be seen
  1. enigma5
    enigma5
    0 30 September 2020 09:56
    ταινιαρα!!!
  2. Manuel Ke1z
    Manuel Ke1z
    0 2 February 2021 02:32
    Η ταινία είναι μέτρια (αν όχι κακή) για το είδος της. Κάτι πάει να γίνει στο πρώτο μέρος της ταινίας, αλλά στη συνέχεια νομίζω πως χάνεται η μπάλα. Σε κάποια σημεία μου θύμισε σαπουνόπερες και οικογενειακές ιστορίες, ενώ πολλές σκηνές δεν είχαν συνοχή, οι ερμηνείες ήταν κακές και η σκηνοθεσία πέρα από βαρετή ήταν και πρόχειρη.
    Γενικότερα πρόκειται για μια τυπική περιπέτεια η οποία είναι για γέλια. Η εξέλιξη της ιστορίας είναι ευμετάβολη και τους χαρακτήρες δεν μπορείς σε καμία περίπτωση να τους πάρεις στα σοβαρά. Τελειώνοντας δεν σου αφήνει κάτι να θυμάσαι, άσε που για να καταφέρεις να φτάσεις στο τέλος ίσως χρειαστεί αν περάσεις ένα μαρτύριο... Η κεντρική ιδέα ίσως να ήταν καλή, αλλά στην πράξη η ταινία είναι κατάλληλη μόνο για να περάσει η ώρα σου κάπως πιο ευχάριστα, την ίδια στιγμή που κάνεις σκρολ στο instagram και το facebook από τη βαρεμάρα!
    H Βαθμολογία μου: 4.6/10